Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová pravidla

V průběhu celého roku je možné objednávat a na několika místech v regionu odebírat klubem vybrané biopotraviny. Všichni zájemci si podle svého zájmu mohou v pravidelných intervalech vybírat, objednávat a posléze odebírat objednané zboží. Místo osobního odběru využívají někteří členové klubu pro dopravení své zásilky domů klubového kurýra. Všem je také dána možnost rozhodovat dle své potřeby a zájmu o dalším rozšiřování či úpravě sortimentu nabízeného zboží i o aktivitách klubu jako celku. Klubový sortiment je sezónní, v průběhu roku klub nabízí:

 

zeleninu a bylinky

ovoce

kozí sýry a mléko

kravské sýry a mléko

med, mák

 

- letní tábor na vybrané biofarmě pro děti a jejich rodiče, ubytování na biofarmách po celý rok, recepty, výměnu dalších informací a zkušeností mezi členy klubu (výživa, medicína, lidová řemesla, ekologie, filosofie, ...)

Zástupci klubu jsou v průběhu celého roku v osobním kontaktu s každým farmářem, který své produkty prostřednictvím klubu nabízí.

Produkty v klubové nabídce jsou certifikované biopotraviny nebo produkty od zemědělců v přechodném období nebo produkty z ekologického hospodaření bez certifikace z administrativních důvodů.

Jsme přesvědčeni, že se vyplatí dát přednost čistým potravinám od kvalitních drobných hospodářů. Pomáháme tak sobě, české krajině a dobrým lidem v ní.